^Do góry
Dane kontaktowe
Telefon: +48 32 42 28 775
e-mail:doradztwo@podatkowe.slask.pl

Zespół doradców podatkowych

Biuro rachunkowe doradcy podatkowego

 • 1 Szkolenia podatkowe

  Oferujemy szeroki wybór szkoleń z zakresu podatków. Jako praktycy w kontaktach zarówno z organami podatkowymi jak i podatnikami widzimy wielką rolę pogłębiania świadomości podatkowej. Wielokrotnie pozwala to na zidentyfikowanie zagrożeń już w trakcie planowania działań. Bo efekty późniejszego rozpoznania nazbyt często stanowią źródło naszych dochodów, ale nie dają wielkiej satysfakcji.
  Read Me...
 • 2 Kursy zawodowe

  Proponujemy udział w kursach zawodowych obejmujące zawody wprost kojarzone z obsługą podatkową takie, jak: księgowa, kadrowa itp. Lecz również kursy/warsztaty dla finansistów czy drobnych przedsiębiorców nakierowane na podniesienie kompetencji w tym obszarze.
  Read Me...
 • 3 Szkolenia informatyczne

  Szkolenia praktyczne w zakresie stosowania technik informatycznych w obszarze : oprogramowania wspierającego zarządzanie przedsiębiorstwem w tym obsługi księgowej, magazynowej, finansowej czy relacji z instytucjami administracji publicznej.
  Read Me...
 • 4 Szkolenia firmowe

  Najbardziej efektywną i progresywną metodą szkolenia pracowników są szkolenia wewnętrzne „szyte na miarę“ według wymagań klienta. Korzyści które przynoszą szkolenia firmowe to: większa motywacja i profesjonalizm pracowników poszerzanie wiedzy i rozwój umiejętności poszczególnych pracowników, większe poczucie odpowiedzialności, solidarności i lojalności pracowników wobec firmy, integracja wewnętrzna, poprawienie wyników pracy stabilizacja kadry, która zmniejszy fluktuację pracowników, większa efektywność pracy oraz podniesienie konkurencyjności
  Read Me...
 • 5 Bieżące konsultacje

  Proponujemy również szkolenie prowadzone u klienta połączone z bieżącym rozpoznaniem problemów z zakresu objętego szkoleniem.
  Read Me...

COPYRIGT Biuro rachunkowe doradcy podatkowego
Google+