^Do góry
Dane kontaktowe
Telefon: +48 32 42 28 775
e-mail:doradztwo@podatkowe.slask.pl

Zespół doradców podatkowych

Biuro rachunkowe doradcy podatkowego

 • 1 Szkolenia podatkowe

  Oferujemy szeroki wybór szkoleń z zakresu podatków. Jako praktycy w kontaktach zarówno z organami podatkowymi jak i podatnikami widzimy wielką rolę pogłębiania świadomości podatkowej. Wielokrotnie pozwala to na zidentyfikowanie zagrożeń już w trakcie planowania działań. Bo efekty późniejszego rozpoznania nazbyt często stanowią źródło naszych dochodów, ale nie dają wielkiej satysfakcji.
  Read Me...
 • 2 Kursy zawodowe

  Proponujemy udział w kursach zawodowych obejmujące zawody wprost kojarzone z obsługą podatkową takie, jak: księgowa, kadrowa itp. Lecz również kursy/warsztaty dla finansistów czy drobnych przedsiębiorców nakierowane na podniesienie kompetencji w tym obszarze.
  Read Me...
 • 3 Szkolenia informatyczne

  Szkolenia praktyczne w zakresie stosowania technik informatycznych w obszarze : oprogramowania wspierającego zarządzanie przedsiębiorstwem w tym obsługi księgowej, magazynowej, finansowej czy relacji z instytucjami administracji publicznej.
  Read Me...
 • 4 Szkolenia firmowe

  Najbardziej efektywną i progresywną metodą szkolenia pracowników są szkolenia wewnętrzne „szyte na miarę“ według wymagań klienta. Korzyści które przynoszą szkolenia firmowe to: większa motywacja i profesjonalizm pracowników poszerzanie wiedzy i rozwój umiejętności poszczególnych pracowników, większe poczucie odpowiedzialności, solidarności i lojalności pracowników wobec firmy, integracja wewnętrzna, poprawienie wyników pracy stabilizacja kadry, która zmniejszy fluktuację pracowników, większa efektywność pracy oraz podniesienie konkurencyjności
  Read Me...
 • 5 Bieżące konsultacje

  Proponujemy również szkolenie prowadzone u klienta połączone z bieżącym rozpoznaniem problemów z zakresu objętego szkoleniem.
  Read Me...

Rybniczanin Księgowym Roku - Biznes w Rybniku

Pan Dariusz wystartował w 10. edycji konkursu Księgowy Roku. Konkurs organizowany przez Sage Symfonia, Stowarzyszenie Księgowych w Polsce oraz INFOR.PL skierowany jest do finansistów.

Zmagania konkursowe składały się z 3 etapów. Najpierw zgłoszeni (kilkadziesiąt tysięcy osób) pisali test z rachunkowości i szeroko pojętej ekonomii. Spośród nich do półfinału awansowały 53 osoby. W gronie półfinalistów znalazł się właśnie Dariusz Szklanny. Wynik półfinałowego egzaminu przez komisją nie pozwolił mu awansować do finału, ale rybniczaninowi przyznano tytuł Księgowego Roku Województwa Śląskiego.

Dariusz Szklanny finansistą jest od 2001 roku. W 2006 roku zdał egzamin na doradcę podatkowego. Obecnie prowadzi w Rybniku biuro doradztwa podatkowego.Rybniczanin Księgowym Roku. 03 grudnia 2008, autor: ww ...

www.rybnik.com.pl/wiadomosci,rybniczanin-ksiegowym-roku,wia5-3273-8208.html - Kopia

Czytaj więcej: Dariusz Szklanny

COPYRIGT Biuro rachunkowe doradcy podatkowego
Google+